Pěnová antidekubitní matrace Benab Hekaté Visco S3 200x80 cm (T3/T4)
Napište nám a uděláme Vám nabídku na lepší cenu.
PlatímPak je platební metoda, která nabízí zákazníkům odložit platbu v internetovém obchodě o 30 dnů.
Částku uhradí Raiffeisenbank, a.s. a zákazník ji do 30 dnů vrací a to bez jakýchkoliv poplatků a navýšení.
Pokud zákazník do 30 dnů není schopen peníze vrátit, domluví se s bankou na rozložení plateb do splátek s úrokem jak při běžné bezúčelové půjčce.
- není potřebné mít založený účet u Raiffeisenbank, a.s.
- může jí využít kdokoliv starší 18 let
- Vaše žádost bude zpravidla vyhodnocena do jedné minuty
- minimální částka objednávky není stanovena
- maximální limit jedné objednávky je 25 000 Kč
Ježíšek se bude snažit, ale je možné, že to nestihne. Při tomto produktu Vám už nemůžeme na 100% garantovat dodání do Vánoc.
Avšak máme pro Vás 20 produktů ve stejné kategorii, které do Vánoc doručit stihneme. Viděli jste je?
ZobrazitVysoce kvalitní 15 cm vysoká matrace, která představuje nejvyšší standard pasivního matrace určeného pro nemocniční a pečovatelské zařízení, oddělení dlouhodobě ležících a všude kde je vysoké riziko vzniku dekubitů. Je vyrobena z husté Visco pěny s paměťovým efektem, která reaguje na teplo a tlak a optimálně se přizpůsobí křivkám Vašeho těla a tím uvolňuje svalstvo a klouby. Antidekubitní a anatomický průřez na obou stranách zajišťuje provzdušnění matrace a poskytuje optimální pohodlí a regeneraci organismu. Matrace je vhodná i do polohovatelných postelí.
763614
Šířka: 80 cm
Výška: 15 cm
Délka: 200 cm
9 kg
antidekubitní profil PUR 28 kg/m3 – 4 cm, jádro PUR pěna 30 kg/m3 – 8,5 cm, antidekubitní profil VISCO 50 kg/m3 – 4 cm
jedna strana - střední (T3), druhá strana - středně tvrdá (T4)
5 zónová profilace
3 roky
130 kg
Řešený zipem pro snadné snímání potahu
60 stupňů
Speciální nepropustný potah je vhodný pro použití v nemocničních zařízeních, ošetřovatelství a domácí péči. Potah je vodě odolný, elastický, paropropustný a zabraňuje průniku tekutin do jádra matrace. Vrchní vrstva je složena ze 100% polyuretanu a spodní vrstva ze 100% polyesteru. Matrace je možné díky hladkému povrchu dokonale vydezinfikovat a prát až na 95 stupňů.
Visco 50 kg/m3, PUR pěna 30 kg/m3
Matrace je možné vyrobit tak i v atypickém rozměru dle Vašich představ. Pro bližší informace prosím kontaktujte náš zákaznický servis.
Barva pěny se může lišit od vyobrazení a není důvodem reklamace.
Studená pěna
Vhodný pro lamelový rošt
5
3 let
Po-Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 18:00
