222 700 969 (8:00 - 20:00) Blog Vše o nákupu Kontakt Sledování objednávky
Doprava zdarma nad 10000 Kč
19 804 ks nábytku skladem
Vrácení zboží do 60 dnů


Nábytek dopravujeme vlastní profesionální přepravou nebo kurýrem.
- při objednávce nad 10 000 Kč doprava Klasik ZDARMA
- při objednávce do 10 000 Kč doprava Klasik 290 KčKontrola zboží při přebírání

Před převzetím a zaplacením zásilky si prosím důsledně prohlédněte zboží. V případě, že přepravní obal je viditelně poškozen, sepište s řidičem reklamační protokol nebo zapište všechny skutečnosti do předávacího protokolu. Následně nás prosím o této situaci informujte.

V případě reklamace mechanického poškození, které nebylo možné zjistit ihned při převzetí zboží, je kupující povinen uplatnit tuto reklamaci okamžitě po převzetí zásilky. Pozdější reklamace mechanického poškození není možné uznat.

Nezapomeňte si také zkontrolovat počet balení a tento počet zapište do přepravního listu, který podepisujete při přebírání zásilky. Toto je nezbytné pro případ, pokud by nebyla dodána některá součást celku.Co by ste měli ještě o dopravě vědět?
  • Vždy Vás kontaktujeme 24-48 hodin před dodánim.
  • Uvádějte prosím telefonní čísla na kterých jste k zastižení (případně uveďte i druhý, alternativní tel. kontakt).
  • Před převzetím zboží si můžete nepoškozenost zboží zkontrolovat s řidičem. V případě, že je obal poškozen nebo máte jakoukoliv pochybnost, převezměte zboží s výhradou, napište to do dodacího listu a ihned nás prosím kontaktujte.


Infolinka

Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00

222 700 969

723 466 559

e-mail: info@hezkynabytek.cz

 

Vynáška

Objednávku do 30 Kg Vám kurýr donese za první uzamykatelný vchod (vchod do obytného domu, branka k rodinnému domu rep. hranice pozemku apod.)

Objednávku nad 30 kg Vám kurýr odevzdá na ložné ploše nákladního auta.

 

Pokud potřebujete pomoct s vynáškou:

Pokud máte zájem o vynášku, uveďte to prosím do poznámky při objednávání. Pokud později zjistíte, že by se Vám vynáška hodila, zavolejte nám nebo se s námi prosím spojte přes chat.

 

Vynáška s asistencí zákazníka – Comfort

 

Náš pracovník Vám po telefonické dohodě nebo dohodě přes chat rád zabezpečí pomoc řidiče při vynesení zboží na Vámi požadované místo. Prosíme Vás o porozumění, že řidiči nejsou kulturisti, proto vynášku zboží poskytujeme obvykle jako asistovanou vynášku. Je potřebné aby jste k řidiči zabezpečili jednoho pomocníka.

 

Cena vynášky s asistencí „COMFORT“ je 360 Kč za každých načatých 100 kg. (120 Kg teda stojí 2x360 Kč = 720 Kč) bez ohledu na počet pater.

 

Vynáška bez asistence zákazníka – COMFORT PLUS

Vynáška bez asistence je možná pouze v některých městech. Pokud máte zájem o vynášku bez Vaší asistence, oznamte nám to prosím při objednávání zboží nebo nás prosím kontaktujte telefonicky dostatečně dopředu před dodáním zboží. Naceníme Vám tuto službu individuálně.