Jak ochránit a ošetřit zahradní nábytek?

Zahradní nábytek toho během léta zažije až až. Horké paprsky letního sluníčka, letní deště, bouřky a silný vítr mu dají zabrat. O tom, že sluneční záření je skvělý pomocník, ale zlý pán, se přesvědčíte i při pohledu na svůj zahradní nábytek. Prozradíme vám, jak zahradní nábytek ekologicky

Obývací stěna: jak vybrat tu správnou?

Zvažujete stavbu nového domu a nemáte tušení, jak si vybrat správný nábytek? Nebo vás už omrzel nábytek, který máte doma? Správně zvolená obývací stěna dokáže oživit celý obývací prostor a navíc je maximálně funkční!

S dětmi na zahradě: dopřejte jim pískoviště či zahradní nábytek!

Krásné slunečné dny jsou jako stvořené pro dětské šibalství. S vlastním pískovištěm nebo zahradním domkem budou mít o zábavu zaručeně postaráno! Podívejte se na naši nabídku zahradního nábytku pro děti. Veselé léto plné her může začít. 

Pohovky na každodenní spaní – praktické a pohodlné řešení

Pokud bydlíte v garsonce nebo jednopokojovém bytě, určitě nemáte místa nazbyt a hledáte praktické a prostorově úsporné řešení. Mnoho místa určitě zabere postel a sedačka. Rozkládací sedačka, která se dá během několika sekund proměnit na pohodlnou postel na každodenní spaní, je proto ideálním řešením.

Elegantní kaštan nebo trendy wenge? Vyberte si ten pravý dezén dřeva do vašeho interiéru!

Dřevo hraje v interiérovém designu nezastupitelnou roli. Zvolit si správný dezén dřeva je důležité při zařizování jednotlivých místností ve vaší domácnosti. Určuje celkový styl, ve kterém se bude nést tón vašeho pokoje.

Balkonový nábytek: udělejte si kousek ráje přímo na vašem balkoně!

I vy bydlíte v bytě a nemáte zahradu, ve které byste si mohli postavit altán? Závidíte všem, kteří mají prostor, kde se mohou bezstarostně povalovat a užívat si příjemně jarní sluneční paprsky či čerstvý vzduch?

Jak poznat kvalitní zahradní nábytek?

Sezóna grilovaček, zahradních párty a posezení na terase s přáteli je tady a rozhodně si žádá pohodlný a kvalitní zahradní nábytek. Jenže souprava zahradního nábytku není zrovna nejlevnější záležitost. Je důležité vybrat si správně. Poradíme vám, jak zjistit, zda je nábytek skutečně kvalitní, abyste si ho užívali

Prožijte dokonalé velikonoční svátky!

Touhou každého z nás je prožít klidný a ničím nerušený sváteční den volna. Tím klidným nemusí nutně znamenat zůstat lenošit v posteli, ale zejména se odreagovat od všech povinností.

Užijte si letošní Den žen jak se patří!

Blíží se den, který patří všem ženám. Každá z nás by si ho tedy měla patřičně užít – vždyť být ženou je úžasné, ale mnohdy i náročné!

Postel Boxspring: luxus jako každou noc v hotelu!

Boxspring, to jsou americké postele, které si již stihly získat oblíbenost po celém světě.