Užijte si letošní Den žen jak se patří!

Blíží se den, který patří všem ženám. Každá z nás by si ho tedy měla patřičně užít – vždyť být ženou je úžasné, ale mnohdy i náročné!

Postel Boxspring: luxus jako každou noc v hotelu!

Boxspring, to jsou americké postele, které si již stihly získat oblíbenost po celém světě.

Jak si vybrat zrcadlo do koupelny?

Chcete-li něco stylové, moderní a praktické, nechte se inspirovat následujícím článkem a zrcadly Juventa. Zrcadla jsou nezbytné a zázračné doplňky, které dokážou udělat divy s malými i velkými místnostmi. Kromě chodby nebo předsíně se nejčastěji vyskytují v koupelně. Je to logické, protože se v koupelně myjeme, upravujeme

Jak si správně vybrat jídelní set?

U jídelního stolu se scházíme s rodinou a přáteli, společně se najíme. V kuchyni, v jídelně, v obývacím pokoji či na letní terase – stůl plní svou funkci jako centrum společenského dění během snídaně, oběda či večeře.

Jak si vybrat správný noční stolek?

Elegantní noční stolek je třešničkou na dortu při dolaďování ložnice. Díky němu působí postel kompletně. Pokud jste se rozhodli kupovat postel a noční stolky k manželské posteli či jednolůžkové posteli zvlášť, měli byste se řídit několika jednoduchými pravidly.

Nová koupelna přesně dle vašich představ: Juventa vás okouzlí kvalitou a stylovým designem!

S koupelnovým nabytkem je to těžké. Aby vydržel podmínky v koupelně, musí být odolný, ale zároveň chceme, aby byl i moderní a stylový. No a přesně takový je Koupelnový nábytek Juventa, který bychom vám v tomto článku chtěli představit.

Péče o sedačku: stačí jen pár pravidel!

Víte, jakou péči vyžaduje látkový, ekokožený či kožený povrch sedačky? Poradíme vám! Jistě nám dáte za pravdu, že vybrat dokonalou sedačku, která vám bude vyhovovat po všech stránkách, není vůbec jednoduché. Ale když už ji máte doma v obýváku, chcete, aby vydržela co nejdéle.

Zima ve znamení vintage: doplňky, které pohladí duši!

Udělejte si doma výzdobu, která vás může těšit až do Velikonoc. Milé vintage doplňky a dekorace v přírodních barvách navodí atmosféru zimy a pohladí na duši.

Levné vánoční dekorace: ozdobte si stromeček jako naši předkové!

Milujete Vánoce stejně jako my? V tom případě si jistě dáváte každý rok záležet na vašem vánočním stromku. Zkuste si ho letos ozdobit netradičně tradičně: výsledek vás mile překvapí.

Tipy pro nejkrásnější vánoční prostírání: vaši nejbližší budou okouzleni!

Svátky se nezadržitelně blíží a štědrovečerní stůl by měl být jednoduše výjimečný. Právě proto vám přinášíme několik tipů na vánoční prostírání. Někdo si na vánoční výzdobu potrpí, někdo ji až tak neřeší, ale k sváteční večeři určitě patří i sváteční výzdoba.