Nová koupelna přesně dle vašich představ: Juventa vás okouzlí kvalitou a stylovým designem!

S koupelnovým nabytkem je to těžké. Aby vydržel podmínky v koupelně, musí být odolný, ale zároveň chceme, aby byl i moderní a stylový. No a přesně takový je Koupelnový nábytek Juventa, který bychom vám v tomto článku chtěli představit.

Péče o sedačku: stačí jen pár pravidel!

Víte, jakou péči vyžaduje látkový, ekokožený či kožený povrch sedačky? Poradíme vám! Jistě nám dáte za pravdu, že vybrat dokonalou sedačku, která vám bude vyhovovat po všech stránkách, není vůbec jednoduché. Ale když už ji máte doma v obýváku, chcete, aby vydržela co nejdéle.

Zima ve znamení vintage: doplňky, které pohladí duši!

Udělejte si doma výzdobu, která vás může těšit až do Velikonoc. Milé vintage doplňky a dekorace v přírodních barvách navodí atmosféru zimy a pohladí na duši.

Levné vánoční dekorace: ozdobte si stromeček jako naši předkové!

Milujete Vánoce stejně jako my? V tom případě si jistě dáváte každý rok záležet na vašem vánočním stromku. Zkuste si ho letos ozdobit netradičně tradičně: výsledek vás mile překvapí.

Tipy pro nejkrásnější vánoční prostírání: vaši nejbližší budou okouzleni!

Svátky se nezadržitelně blíží a štědrovečerní stůl by měl být jednoduše výjimečný. Právě proto vám přinášíme několik tipů na vánoční prostírání. Někdo si na vánoční výzdobu potrpí, někdo ji až tak neřeší, ale k sváteční večeři určitě patří i sváteční výzdoba.

Jak vybrat nejvhodnější rošt do postele?

Základem kvalitního spánku je vhodná matrace. Ať máte ale jakkoliv skvělou matraci, její vlastnosti se nebudou moci naplno projevit, pokud k němu nebudete mít i vhodně zvolený rošt.

Velké postele pro velké chlapy a milovníky pohodlí: jednoduše na zamilování!

Potkat člověka, jehož výška se pohybuje kolem dvou metrů, není až tak výjimečné. Jenže spánek v posteli standardních rozměrů obvykle není zrovna pohodlný, protože plocha na spaní je krátká nebo příliš úzká.

Podzimní dekorace do obýváku i předsíně

I když mnozí z nás stále truchlí za létem a vzpomínají na teplé a slunečné počasí, nezoufejte. Podzim je sice o poznání chladnější a sychravější, ale zároveň je to nejbarevnější roční období. Pokud svou domácnost vyzdobíte pestrobarevnými podzimními dekoracemi, určitě vám to zlepší náladu a doma se

Udělejte si vlastní podzimní dekoraci!

S podzimem přichází i chladnější a sychravější počasí, které asi většina z nás příliš v lásce nemá. Zkuste však překonat své předsudky a možná i lenost a vydejte se na pěknou procházku do přírody. Taková zdravotní procházka zároveň poskytuje prostor pro hledání pokladů, z něhož můžete tvořit.

Minimalismus a přírodní materiály: objevte osobitý japonský styl!

Japonský styl se vyznačuje hlavně jednoduchostí a minimalismem, nejen pokud jde o design. Pokud si chcete zařídit bydlení v tomto stylu, zapomeňte na množství nábytku a doplňků. Stačit vám bude několik kvalitních a nezbytných kousků.