Elegantní kaštan nebo trendy wenge? Vyberte si ten pravý dezén dřeva do vašeho interiéru!

Dřevo hraje v interiérovém designu nezastupitelnou roli. Zvolit si správný dezén dřeva je důležité při zařizování jednotlivých místností ve vaší domácnosti. Určuje celkový styl, ve kterém se bude nést tón vašeho pokoje.

Balkonový nábytek: udělejte si kousek ráje přímo na vašem balkoně!

I vy bydlíte v bytě a nemáte zahradu, ve které byste si mohli postavit altán? Závidíte všem, kteří mají prostor, kde se mohou bezstarostně povalovat a užívat si příjemně jarní sluneční paprsky či čerstvý vzduch?

Jak poznat kvalitní zahradní nábytek?

Sezóna grilovaček, zahradních párty a posezení na terase s přáteli je tady a rozhodně si žádá pohodlný a kvalitní zahradní nábytek. Jenže souprava zahradního nábytku není zrovna nejlevnější záležitost. Je důležité vybrat si správně. Poradíme vám, jak zjistit, zda je nábytek skutečně kvalitní, abyste si ho užívali

Prožijte dokonalé velikonoční svátky!

Touhou každého z nás je prožít klidný a ničím nerušený sváteční den volna. Tím klidným nemusí nutně znamenat zůstat lenošit v posteli, ale zejména se odreagovat od všech povinností.

Užijte si letošní Den žen jak se patří!

Blíží se den, který patří všem ženám. Každá z nás by si ho tedy měla patřičně užít – vždyť být ženou je úžasné, ale mnohdy i náročné!

Postel Boxspring: luxus jako každou noc v hotelu!

Boxspring, to jsou americké postele, které si již stihly získat oblíbenost po celém světě.

Jak si vybrat zrcadlo do koupelny?

Chcete-li něco stylové, moderní a praktické, nechte se inspirovat následujícím článkem a zrcadly Juventa. Zrcadla jsou nezbytné a zázračné doplňky, které dokážou udělat divy s malými i velkými místnostmi. Kromě chodby nebo předsíně se nejčastěji vyskytují v koupelně. Je to logické, protože se v koupelně myjeme, upravujeme

Jak si správně vybrat jídelní set?

U jídelního stolu se scházíme s rodinou a přáteli, společně se najíme. V kuchyni, v jídelně, v obývacím pokoji či na letní terase – stůl plní svou funkci jako centrum společenského dění během snídaně, oběda či večeře.

Jak si vybrat správný noční stolek?

Elegantní noční stolek je třešničkou na dortu při dolaďování ložnice. Díky němu působí postel kompletně. Pokud jste se rozhodli kupovat postel a noční stolky k manželské posteli či jednolůžkové posteli zvlášť, měli byste se řídit několika jednoduchými pravidly.

Nová koupelna přesně dle vašich představ: Juventa vás okouzlí kvalitou a stylovým designem!

S koupelnovým nabytkem je to těžké. Aby vydržel podmínky v koupelně, musí být odolný, ale zároveň chceme, aby byl i moderní a stylový. No a přesně takový je Koupelnový nábytek Juventa, který bychom vám v tomto článku chtěli představit.