Taštičková matrace - BRW - Ivory 200x140 cm

Taštičková matrace - BRW - Ivory 200x140 cm
Produkt nedostupný / prodej skončil

Dostupnost: nedostupné
Výška:
19 cm
Šířka:
140 cm
Hloubka:
200 cm
Popis:Pružinová taštičková matrace se sedmi zónami tvrdosti. Vyznačuje se vysokou bodovou elasticitou co poskytuje páteři dostatečnou oporu a tím zabezpečuje kvalitní spánek.
Nosnost:do 120 kg
Tvrdost:Střední
Popis tkaniny:HYGIENIC: Antialergický potah uvolnujíci negativní elektrostatické napětí nahromaděné na povrchu těla. Tím se minimalizuje narušení spánku, pomáhá získat plnou sílu a vitalitu, a to i při kratší době spánku. Tkaninu lze sundat z matrace a prát při teplotě až 60 °C.
Popis tkaniny:CLIMATIC: Potah letních-zimní, na straně letní je načechraná bavlna a polyester a na straně zimní je kvalitní načechraná vlna s polyesterem. Potah nelze prát.
Rozložení různé tvrdých částí matrace do jednotlivých zón zajišťuje dobrou podporu páteře.Matrace s možností praní potahu, je doporučena i pro alergiky.Taštičkové pružiny díky své pružnosti poskytují lepší bodovou nosnost matrace a tím se lépe přizpůsobují tvaru těla. Má 7 různých zón tvrdosti.Možnost obracení matrace alespoň jednou za 6 měsíců je prospěšné pro jeho dlouhodobou životnost.Potah vhodný pro praní i při teplotě 60 °C.