Skříňka Larita Typ 26 (dub riviera)
Napište nám a uděláme Vám nabídku na lepší cenu.
PlatímPak je platební metoda, která nabízí zákazníkům odložit platbu v internetovém obchodě o 30 dnů.
Částku uhradí Raiffeisenbank, a.s. a zákazník ji do 30 dnů vrací a to bez jakýchkoliv poplatků a navýšení.
Pokud zákazník do 30 dnů není schopen peníze vrátit, domluví se s bankou na rozložení plateb do splátek s úrokem jak při běžné bezúčelové půjčce.
- není potřebné mít založený účet u Raiffeisenbank, a.s.
- může jí využít kdokoliv starší 18 let
- Vaše žádost bude zpravidla vyhodnocena do jedné minuty
- minimální částka objednávky není stanovena
- maximální limit jedné objednávky je 25 000 Kč
Komoda Larita se dvěma dvířkami, za kterými se nachází poličky. Komoda také disponuje jedou otevřenou policí bez dvířek ve střední části. Přírodní styl nábytku ze série Larita, vhodný do obývacího pokoje i pracovny.
1030523
Dub riviera
Šířka: 155 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 37 cm
48 kg
laminované desky + MDF
Moderní
Na kluzácích
S úchytkami
24 měsíců
Hodnocení hvězdičkami (1 až 5) je průměrem všech hodnocení. Zákazníci mohou zanechat také písemní recenzi, případně vlastní fotografie produktu.
Zveřejňujeme pozitivní i negativní recenze potom, co je moderujeme. Doba uveřejnění (zobrazení) hodnocení záleží na času spracování recenze zákaznickou linkou.
Anna, Vinne
02.10.2025
Marta, Turna Nad Bodvou
24.07.2025
Skrinka je pekná, som spokojná.
Bokor, Sturovo
14.02.2024
Farba, kvalita.
Helena, Horná Kráľová
07.07.2023
Som veľmi spokojná s komodou.
Po-Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 18:00
