222 700 969 (8:00 - 20:00) Blog Vše o nákupu Kontakt Sledování objednávky

Skříňka - BRW - INDIANA - JKOM 2D (Borovice antická)

Produkt nedostupný / prodej skončil

Dostupnost: nedostupné
Výška:
87 cm
Šířka:
80 cm
Hloubka:
40 cm
Popis: Praktická skříňka, která se hodí do studentských a dětských pokojů právě kvůli designu připomínajícímu Divoký západ. Skříňka má dvoje dvířka a uvnitř poličku. Ozdobným prvkem skříňky jsou okované rohy a úchyty na dvířkách.
Materiál: rám: dřevotříska, povrchová úprava - fólie <br> top: MDF deska, povrchová úprava - fólie <br> fronty: dřevotřísková deska, MDF lišty povrchová úprava - fólie <br> zadní stěna, dno zásuvky: HDF deska
Sektorový nábytek Indiana: Dodejte vašim příbytkům atmosféru Divokého západu s jedinečným modelovou řadou Indiana. Ocení ji nejen milovníci přírody, ale potěšíte ní i starší děti. Hodí se zejména do studentských či dětských pokojů. Tato modelová řada se bude pěkně vyjímat v pokojích s dřevěnými podlahami a světlejšími stěnami. Horským chatám dodá osobitý westernový ráz. V modelovém řadě najdete krásné komody se zásuvkami, poličky a regály pro vaši sbírku mayovek a hudby, pohodlnou jednolůžkovou nebo rozkládací postel, skříňky, stolky a také velkou truhlici pro všechny vaše poklady. Výrazným prvkem tohoto nábytku jsou okované rohy a kovové úchyty. Modelovou řadou Indiana nabízíme v těchto barevných provedeních: tmavší dub sutter, světlejší borovice antická a bledá borovice canyon. Pro všechny milovníky Divokého západu a přírody je Indiana to pravé.