Pěnová matrace Benab Tellus 200x160 cm (T3)
Napište nám a uděláme Vám nabídku na lepší cenu.
PlatímPak je platební metoda, která nabízí zákazníkům odložit platbu v internetovém obchodě o 30 dnů.
Částku uhradí Raiffeisenbank, a.s. a zákazník ji do 30 dnů vrací a to bez jakýchkoliv poplatků a navýšení.
Pokud zákazník do 30 dnů není schopen peníze vrátit, domluví se s bankou na rozložení plateb do splátek s úrokem jak při běžné bezúčelové půjčce.
- není potřebné mít založený účet u Raiffeisenbank, a.s.
- může jí využít kdokoliv starší 18 let
- Vaše žádost bude zpravidla vyhodnocena do jedné minuty
- minimální částka objednávky není stanovena
- maximální limit jedné objednávky je 25 000 Kč
Ježíšek se bude snažit, ale je možné, že to nestihne. Při tomto produktu Vám už nemůžeme na 100% garantovat dodání do Vánoc.
Avšak máme pro Vás 8 produktů ve stejné kategorii, které do Vánoc doručit stihneme. Viděli jste je?
ZobrazitPěnová matrace Benab Tellus 200x160 cm (T3) o výšce 11 cm a hloubce 200 cm je cenově výhodnou a zdravotně nezávadnou volbou pro nenáročné uživatele. Matrace je tvořena FLEX-PUR pěnou, která poskytuje základní komfort. Má oboustranné použití se stejnou středně tvrdou tvrdostí (T3) na obou stranách a nosností do 90 kg. Doporučený rošt je lamelový. Matrace má odzipovatelný a pratelný potah Chloe aktiv, který je antibakteriální, antiroztočný a obsahuje klimatizační výplň PES vláknem 200 gr/m2. Potah je na dotek příjemný a vhodný pro citlivou pokožku. Matrace je vyhotovena z PUR pěny 25 kg/m3 a lze ji vyrobit i v atypickém rozměru.
763026
Šířka: 160 cm
Výška: 11 cm
Délka: 200 cm
11 kg
PUR pěna 25 kg/m3 – 10,5 cm
Lamelový
jedna strana - středně tvrdá (T3), druhá strana - středně tvrdá (T3)
oboustranná, stejná tvrdost
2 roky
60 stupňů
do 90 kg
Řešený zipem pro snadné snímání potahu
Sněhově bílý a na dotek příjemný potah se dokonale hodí pro lidi s citlivou pokožkou, obsahuje kvalitní a certifikovaný OEKO-TEX standard, je prošitý s klimatizační výplní, PES vláknem 200 gr/m2, je antibakteriální, antiroztočný, odzipovatelný a pratelný na 60 stupních.
PUR pěna 25 kg/m3
Barva pěny se může lišit od vyobrazení a není důvodem reklamace.
Matrace je možné vyrobit tak i v atypickém rozměru dle Vašich představ. Pro bližší informace prosím kontaktujte náš zákaznický servis.
Molitan (PUR pěna)
Vhodný pro lamelový rošt
24 měsíců
Hodnocení hvězdičkami (1 až 5) je průměrem všech hodnocení. Zákazníci mohou zanechat také písemní recenzi, případně vlastní fotografie produktu.
Zveřejňujeme pozitivní i negativní recenze potom, co je moderujeme. Doba uveřejnění (zobrazení) hodnocení záleží na času spracování recenze zákaznickou linkou.
Monika, Teplička nad Váhom
25.01.2017
Spokojnosť aj dobrá tvrdosť madraca.
Po-Čt: 8:00 - 20:00
Pá: 8:00 - 18:00
