Komoda - BRW - INDIANA - JKOM 4S/50 (Borovice antická)

Produkt nedostupný / prodej skončil

Dostupnost: nedostupné
Mohlo by Vás zajímat
Výška:
87 cm
Šířka:
50 cm
Hloubka:
40 cm
Popis: Originální komoda westernového stylu se čtyřmi zásuvkami. Design komody je vhodný zejména do pokojů pro mládež a děti. Může být pěkným doplňkem v domácnostech zařízených v přírodním stylu.
Materiál: rám: dřevotříska, povrchová úprava - fólie <br> top: MDF deska, povrchová úprava fólie <br> fronty: dřevotřískové desky, MDF lišty, povrchová úprava fólie <br> zadní stěna, dno zásuvky: HDF deska
Sektorový nábytek Indiana: Dodejte vašim příbytkům atmosféru Divokého západu s jedinečným modelovou řadou Indiana. Ocení ji nejen milovníci přírody, ale potěšíte ní i starší děti. Hodí se zejména do studentských či dětských pokojů. Tato modelová řada se bude pěkně vyjímat v pokojích s dřevěnými podlahami a světlejšími stěnami. Horským chatám dodá osobitý westernový ráz. V modelovém řadě najdete krásné komody se zásuvkami, poličky a regály pro vaši sbírku mayovek a hudby, pohodlnou jednolůžkovou nebo rozkládací postel, skříňky, stolky a také velkou truhlici pro všechny vaše poklady. Výrazným prvkem tohoto nábytku jsou okované rohy a kovové úchyty. Modelovou řadou Indiana nabízíme v těchto barevných provedeních: tmavší dub sutter, světlejší borovice antická a bledá borovice canyon. Pro všechny milovníky Divokého západu a přírody je Indiana to pravé.