222 700 969 (8:00 - 20:00) Blog Vše o nákupu Kontakt Sledování objednávky
Doprava zdarma nad 10000 Kč
19 975 ks nábytku skladem
Vrácení zboží do 60 dnů


30 dní garance

Vrácení zboží do 60 dnů

Kupujícímu vzniká právo na odstoupení od kupní smlouvy za podmínek upravených zákonem 40/1964 Sb. o ochraně spotřebitele do 14 dnů ode dne převzetí zboží.


My Vám však nabízíme možnost vrácení nepoužitého zboží i po zákonem stanovené lhůtě, a to až do 60 dnů. Zboží musí být v originálním obalu, nepoužívané a kompletní. Z montovaného zboží nebo zboží v poškozeném obalu, vráceného v této lhůtě, vám bude strženo 30% z ceny. Využití prodloužené lhůty pro vrácení zboží kupujícím není možné při výrobcích, které kupující získal v reklamačním řízení (výměna za nový kus), atypický zboží (vyrobené na míru) a zboží označené jako výprodej.


Odstoupení od kupní smlouvy musí obsahovat identifikaci kupujícího, číslo a datum objednávky, přesný název zboží, způsob, jakým má prodávající vrátit již přijaté plnění zejména číslo účtu, poštovní adresu a důvod odstoupení od smlouvy. Zároveň s odstoupením od kupní smlouvy je kupující povinen doručit prodávajícímu zboží v originálním obalu spolu s příslušenstvím včetně dokumentace, návodu, záručního listu, dokladu o zaplacení, případných dárků obdržených ke zboží, všech částí případného akciového setu nebo sestavy a pod. na adresu našeho skladu.


Více informací o možnosti odstoupení od smlouvy naleznete v Obchodních podmínkách.


Tato ustanovení platí pro objednávky přijaté od 12.3.2014 a nelze je uplatnit zpětně. Tato nabídka platí pouze pro fyzické osoby - nepodnikatele.