Vitrína - BRW - INDIANA - JWIT 1D (Borovice antická)

Produkt nedostupný / prodej skončil

Dostupnost: nedostupné
Výška:
195,5 cm
Šířka:
50 cm
Hloubka:
40 cm
Popis: Vitrína v pěkném designu Divokého západu bude velmi pěkným doplňkem vašich obývacích pokojů. Vitrína má čtyři poličky a čiré sklo. Dvířka vitríny mají ozdobný kovový úchyt.
Materiál: rám: dřevotříska, povrchová úprava - fólie <br> top: MDF deska, povrchová úprava - fólie <br> front: MDF rám, povrchová úprava - fólie, tvrzené sklo <br> zadní stěna: HDF deska
Sektorový nábytek Indiana: Dodejte vašim příbytkům atmosféru Divokého západu s jedinečným modelovou řadou Indiana. Ocení ji nejen milovníci přírody, ale potěšíte ní i starší děti. Hodí se zejména do studentských či dětských pokojů. Tato modelová řada se bude pěkně vyjímat v pokojích s dřevěnými podlahami a světlejšími stěnami. Horským chatám dodá osobitý westernový ráz. V modelovém řadě najdete krásné komody se zásuvkami, poličky a regály pro vaši sbírku mayovek a hudby, pohodlnou jednolůžkovou nebo rozkládací postel, skříňky, stolky a také velkou truhlici pro všechny vaše poklady. Výrazným prvkem tohoto nábytku jsou okované rohy a kovové úchyty. Modelovou řadou Indiana nabízíme v těchto barevných provedeních: tmavší dub sutter, světlejší borovice antická a bledá borovice canyon. Pro všechny milovníky Divokého západu a přírody je Indiana to pravé.