222 700 969 (8:00 - 20:00) Blog Vše o nákupu Kontakt Sledování objednávky

Koupelnová skříňka na stěnu s umyvadlem - Juventa - Tivoli - Tv-100 R

Produkt nedostupný / prodej skončil

Dostupnost: nedostupné
Výška:
50 cm
Šířka:
100 cm
Hloubka:
45,5 cm
Popis: Šikovná závěsná skříňka na stěnu s umyvadlem, která má zásuvku. Jednoduchý a minimalistický design Vás okouzlí už na první pohled. Úložný prostor využijete na všechny doplňky, které chcete mít v koupelně.
Technické informace: Korpus: jednostranně laminovaná dřevotříska s tloušťkou 16 mm; hydrofobní povlak; povrch korpusu je pokryt fólií s vysokým leskem a je lakovaný spolu s UV vytvrzováním; 1 zásuvka s kovovými bočnicemi a spodkem z dřevotřísky 16 mm<br>Přední část: jednostranně laminovaná MDF deska o tloušťce 16 mm; hydrofobní povlak; povrch přední části je pokryt fólií s vysokým leskem a je lakovaný s UV vytvrzováním<br>Kování: skrytý zásuvkový systém s tlumením a dotahem; nastavitelné závěsné kování<br>Keramické umyvadlo Soft
Poznámka: Nábytek dodáváme již smontovaný.
Modelová řada Tivoli: Moderní modelová řada Tivoli se vyznačuje minimalistickým přístupem k designu a důrazem na jednoduchost a praktičnost segmentů. Závěsné skříňky Vám poskytnou úložný prostor pro kosmetické prostředky a další doplňky. Minimalistický design vystihuje i elegantní řešení otevírání skříněk.