Konferenční stolek - BRW - INDIANA - JLAW 120 (Borovice antická)

Produkt nedostupný / prodej skončil

Dostupnost: nedostupné
Výška:
55 cm
Šířka:
120 cm
Hloubka:
60 cm
Popis: Šikovný konferenční stolek, který se vyznačuje okrasnými prvky westernového designu. Má okované rohy a nohy stolku jsou zaoblené. Hodí se do obývacích pokojů, které jsou zařízeny v klasickém stylu, případně pokud chcete do moderně zařízených místností vnést kousek tradičnosti.
Materiál: rám: dřevotříska, povrchová úprava - fólie <br> nohy: MDF lišty, povrchová úprava - fólie <br> top: MDF deska, povrchová úprava - tvrzená fólie
Sektorový nábytek Indiana: Dodejte vašim příbytkům atmosféru Divokého západu s jedinečným modelovou řadou Indiana. Ocení ji nejen milovníci přírody, ale potěšíte ní i starší děti. Hodí se zejména do studentských či dětských pokojů. Tato modelová řada se bude pěkně vyjímat v pokojích s dřevěnými podlahami a světlejšími stěnami. Horským chatám dodá osobitý westernový ráz. V modelovém řadě najdete krásné komody se zásuvkami, poličky a regály pro vaši sbírku mayovek a hudby, pohodlnou jednolůžkovou nebo rozkládací postel, skříňky, stolky a také velkou truhlici pro všechny vaše poklady. Výrazným prvkem tohoto nábytku jsou okované rohy a kovové úchyty. Modelovou řadou Indiana nabízíme v těchto barevných provedeních: tmavší dub sutter, světlejší borovice antická a bledá borovice canyon. Pro všechny milovníky Divokého západu a přírody je Indiana to pravé.